Happy Time Modelující alginátová maska s hyaluronem a peptidy pro obličej, krk a dekolt

výrobce:Belita/Vitex
katalogové číslo:HT-02
EAN:4810153034151
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:103 Kč

125 Kč

Modelovací alginátová maska ??je jedním z nejúčinnějších prostředků pro rychlý účinek omlazení pleti. Již po prvním zákroku vypadá pokožka mladší, svěžejší, odpočinutá a dobře upravená. Po 10–12 procedurách jsou povrchové vrásky téměř neviditelné a hluboké vrásky u obočí a nasolabiální rýhy jsou znatelně vyhlazeny.

Kyselina hyaluronová (s vysokou a nízkou molekulovou hmotností) zvlhčuje pokožku, zlepšuje její pevnost a pružnost, vyhlazuje vrásky způsobené dehydratací.

Účinné omlazující peptidy stimulují produkci vlastního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, poskytují aktivní odolnost proti rozmazání kontury obličeje (gravitační stárnutí), významně snižují závažnost tří různých typů vrásek – glabelárních (okolo obočí), periorálních (okolo rtů) a nosoretních rýh.

Alginát (kyselina alginová) má výrazný účinek proti stárnutí, poskytuje liftingový účinek, zlepšuje pleť.

Další účinné látky: extrakt z pupečníku asijského (Centella asiatica), tonizující směs bylin, alantoin.

 

Použití: Před aplikací masky doporučuje na obočí a pokožku kolem očí použít pleťový krém.

Smíchejte obsah balení masky s vodou (50-60 ml) do konzistence husté zakysané smetany. Výslednou směs nanášejte rychle na pokožku obličeje, krku a dekoltu vrstvou silnou 3-5 mm, vyhýbejte se oblasti kolem očí. Po 10-15 minutách opatrně vytáhněte ztvrdlou masku zdola nahoru (okraje lze předem navlhčit vodou). Zbytky odstraňte vodou nebo tonikem.

Doporučení kosmetičky. 2-3 minuty před aplikací masky můžete na pleť nanést sérum (mělo by se úplně vstřebat) - alginát několikrát zvýší účinek aktivních složek.

https://www.vaseradost.cz/